شرایط گارانتی

گارانتی پاور بانک

شرایط و قوانین گارانتی محصولات :

مشتریان گرامی و کاربران عزیز ، لطفاً برای تشخیص گارانتی اصل می همراه به موارد زیر توجه کنید :

 1. لیبل کد QR می همراه ، روی پکیج محصولات درج گردیده که شامل لوگوی می همراه ، کد QR که شما را به شماره تلفن شرکت می همراه (۸۸۶۵۳۰۶۳ ) و نشانی اینترنتی شرکت گارانتی کننده mihamrah.com می رساند و دقت کنید که در این لیبل هیچگونه جابجایی، اضافه یا کسر حروف وجود نداردلیبل گارانتی می همراه بر روی خود محصول درج می شود که این لیبل شامل شماره سریال گارانتی همانند (۹۹۰۱A1001) و لوگوی می همراه ، نشانی اینترنتی mihamrah.com ، متن « با گارانتی می همراه اصل بخرید » و عبارت « ORGINAL » با حروف بزرگ لاتین است.
 2. لیبل گارانتی می همراه شامل ۴ خط برش بوده که با لمس دست ، قابل تشخیص است.
 3. اگر لیبل محصول خریداری شده شما مغایر با هر کدام از موارد فوق بوده ، محصول خریداری شما مشمول شرایط گارانتی می همراه محسوب نمی شود.

 

شرایط عمومی ضمانت کالا بر اساس قوانین و مقررات سایت سازمان نظام صنفی رایانه ای به شرح زیر می باشد :

 1. استفاده از خدمات گارانتی پاور بانک منوط به بررسی و تشخیص شرکت بوده و محصولی که کارت ضمانت ، برچسب گارانتی یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال محصول مطابقت ندارد ، شامل گارانتی نمی باشد.
 2. ضمانت فقط شامل محصول اصلی بوده و شامل سایر متعلقات متصل به آن ( منبع تغذیه ، کابل ، حافظه ) و قطعات جانبی و لوازم مصرفی ،ارتقاء ورژن نرم افزاری ( علی الخصوص آپگرید محصولات غیر اینترنشنال ) و نصب و راه اندازی اپلیکیشن کالاها و خدمات نرم افزاری ، تنظیم یا نصب و راه اندازی نمی گردد .
 3. ضمانت شامل ارتقاء ورژن نرم افزاری و نصب و راه اندازی اپلیکیشن کالاها و خدمات نرم افزاری ، تنظیم یا نصب و راه اندازی نمی گردد.
 4. ارسال دستگاه یا برگشت دستگاه شما یا پاور بانک برای استفاده از خدمات گارانتی بر عهده ی خریدار محصول می باشد .
 5. گارانتی پاور بانک ، مربوط به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از ضربه خورگی و نفوذ مایعات مثل آب یا مواد شیمیایی، شکستگی ، خراشیدگی ، تغییر شکل ، زنگ زدگی ، نوسانات برق یا ولتاژ القایی ، صدمات حین حمل ، استفاده نادرست ( عدم رعایت شرایط مندرج در دستورالعمل نگهداری و کارکرد) ، دستکاری ، تنظیم یا تعمیر توسط افراد و یا بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه نمی گردد.
 6. چنانچه امکان تعمیر دستگاه در طول مدت گارانتی میسر نباشد ، دستگاه معیوب با دستگاه جدید تعویض می گردد و در صورتی که این محصول از رده تولید خارج شده باشد ، کالای مشابه تحویل و در صورت لزوم مابه التفاوت احتمالی مبلغ دریافت خواهد شد.
 7. در صورت نیاز به واردات قطعات از خارج از کشور جهت تعمیر ، با توجه به محدودیت های وارداتی ، امکان افزایش زمان تعمیر یا تعویض وجود خواهد داشت .
 8. تعهدات شرکت محدود به موارد مندرج در این ضمانت نامه بوده و ایفای سایر تعهدات تولید کننده اصلی کالا و یا سایر فروشندگان کالا منوط به بررسی و تعیین هزینه خواهد بود.
 9. خریدار با دریافت لیبل ضمانت ، شرایط آن پذیرفته و کالا را با برچسب گارانتی و ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است .

نکات مهم :

 • حداکثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتی پاور بانک ۱۸ ماه می باشد .
 • آسیب یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا  ، به خدمات پس از فروش گارانتی می همراه از طریق ایمیل یا بخش تماس با ما سایت اطلاع داده شود .
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه نیرو پاور بازگردانده شود .
 • وجود مغایرت باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا ، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه نیرو پاور از طریق ایمیل یا تماس تلفنی توسط شماره های تماسی که در سایت است اطلاع داده شود.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد ، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال (Orginal) یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد .
 • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه ی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • لازم است کارتن و جعبه ی اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری کنید.

نکته ی بسیار مهم : گارانتی محصولاتی که قبل از اسفند سال ۱۳۹۵ خریداری شده اند ۱۲ ماهه می باشند و گارانتی محصولاتی که از فروردین ۱۳۹۶ به بعد تهیه شده اند ، ۱۸ ماهه است .

 

2018 تمامی حقوق مادی و معنوی برای فروشگاه اینترنتی نیرو پاور محفوظ است.